70 let zkušeností

70 let zkušeností

Navazujeme na tradici slévárny MESIT

Jsme  dceřinou společností akciové společnosti MESIT holding - kapitálově i technologicky provázané formace 11 firem. Většina dceřiných společností holdingu má sídlo v jednom moderním integrovaném areálu a jsou přímými nositeli více než 60leté tradice vývoje a výroby leteckých přístrojů, radiokomunikační měřicí a výpočetní techniky, plošných spojů, přesných odlitků, forem, nástrojů a přesných strojních součástí.

Náš výrobní program se postupně vyprofiloval k technologicky náročným tenkostěnným přesným odlitkům ze slitin hliníku a přesným odlitkům z oceli a barevných kovů.

Úspěch na zahraničních trzích

Úspěch na zahraničních trzích

Předpokladem je kvalita a vysoká odbornost

Od roku 1993 do roku 2015 nesla naše společnost název FIMES, a.s. Pod touto značkou došlo k výraznému rozšíření teritoriální i oborové působnosti.

Naše výrobky nacházejí uplatnění v kvalitativně náročných výrobních oborech. Trvalou pozornost věnujeme zabezpečování kvality všech procesů a zdokonalování organizace. V roce 1998 jsme získali certifikát podle norem ISO a vzhledem k rostoucímu podílu zákazníků v leteckém průmyslu bylo nezbytné certifikovat společnost podle AS EN 9100.

Rozvíjíme exportní obchodní aktivity a v současné době máme významné zákazníky nejen v Evropě, ale také v Severní a Jižní Americe a v Asii. Úspěšnost na zahraničních trzích dokladuje fakt, že 60% produktů naší slévárny je exportováno.

Jsme moderní podnik s velkou tradicí a zkušenostmi. Na trzích ve svém oboru jsme vnímáni jako renomovaný výrobce přesných odlitků. Výrobky značky MESIT machinery se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí a jsou úspěšně aplikovány ve významných výrobních programech.