26. 5. 2023

Poprvé se na významné akci Aerospace & Defense Meetings Central Europe v Rzeszowě představila jako vystavovatel naše společnost MESIT machinery, a.s.

Tato událost se konala 10. a 11. května a byla zaměřena na dodavatelský řetězec pro polské a mezinárodní výrobce v segmentu letectví a obrany, kteří se zde setkali prostřednictvím série předem naplánovaných obchodních schůzek. Během dvou dnů obchodní tým – Ing. Vladimír Orság a pan Michal Chrastina prezentovali možnosti výroby přesných hliníkových odlitků, precizního CNC obrábění a kvalitních povrchových úprav. Prezentace vystavených reálných top výrobků zaujala návštěvníky akce. Kromě navazujících obchodních jednání s pevným časovým schématem 30 minut probíhaly v konferenčním sále zajímavé přednášky na témata spojená s trendy a výzvami pro oblast letectví.

Děkujeme agentuře CzechTrade, jmenovitě panu Ivo Šiplovi, za vynikající podporu při naší první účasti na této akci. A také panu Petru Tomáškovi z Moravského leteckého klastru za cenné zkušenosti z předchozích ročníků. Těšíme se na další akci v italském Turíně!